KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15728062
nr 1572 8062
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Akvareller, 3 st, Signerade, landskap. Akvarell, bildmått: 15x23cm, yttermått inklusive ram: 41x51cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 18:21:19
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren